ERP Power ESP050W-1050-42 LED Power Supply CC 120-277 Vac, 87% eff, Rectangular Plastic Case, Forward/Reverse Phase & 0-10V dimming, 1-100% dim Range, 44.1 W max, 1050 mA Iout, 42 V max Vout
Manufacturer:
ERP Power
Part Number:
MR366CJ
Isin:
IQ9E4G9ZMZJG
scroll to top arrow
ERP Power ESP050W-1050-42 LED Power Supply CC 120-277 Vac, 87% eff, Rectangul...