ERP ESP060W-1400-42 Dimmable Constant Current LED Driver, 1400mA @ 58W, 24-42VDC
  • 42 VDC
  • LED Power Supplies
  • 120-277V
  • 0-10V Dimming
Color:
White
Manufacturer:
ERP Power
Part Number:
5MS46BR
Material Type:
Plastic
Isin:
IFCVK7ONJOTG
scroll to top arrow
  • 42 VDC
  • LED Power Supplies
  • 120-277V
  • 0-10V Dimming
Color:
White
Manufacturer:
ERP Power
Part Number:
5MS46BR
Material Type:
Plastic
Isin:
IFCVK7ONJOTG
LED Power Supplies 120-277 Vac, 87% eff., Rectangular Plastic Case, Forward/Reverse Phase & 0-10V dimming, 1-100% dim range, 58.8 W max, 1400 mA Iout, 42 V max Vout