Elpa Clip Light W Length The Arm Black Spot – LCR40 (BK)
Arrives
- Manufacturer Model Number: SPOT-LCR40(BK)
- Wattage: 40W
- Size (H x W x D): 13.0 x 2.8 x 3.5 inches (3
- Weight: 0.7 lbs (0.31 kg)
- Material: Sede/PC (polycarbonate), Reflector/Aluminum, Clip/Iron
- Country of Origin: Taiwan
- Rated Voltage: AC 100 V
- Scissors Width: Plate Thickness: 0.8 - 1.0 inches (20 - 25 mm)
- Power Cord: Approx. 4.9 ft (1.5 m) with intermediate switch
- Bulb Used: Mini Reflector Lamp E17 40W (Included)
- Wattage: 40W
- Weight: 0.7 lbs (0.31 kg)
- Country of Origin: Taiwan
- Rated Voltage: AC 100 V
- Wattage: 40W
- Rated Voltage: AC 100 V