Eight EA634MMX50 Hex Bar Bit, Opposite Side 0.25 inch (6.35 mm), Groove 0.4 inch (4 mm) x 50
  • For tightening hexagonal bolts
  • Shank Diameter: 0.25 inches (6.35 mm) Opposite Side Dimensions: 1.6 inches (4 mm) Total Length: 2.0 inches (50 mm) Groove Position: 0.35 inches (9 mm) Weight:
  • Bit: Special alloy steel, SNCM+V special (hard chrome plated)
Manufacturer:
エイト(eight)
Part Number:
0OY7TG4
Material Type:
Alloy Steel
Isin:
I4O2BXO7I5PI
scroll to top arrow
Eight EA634MMX50 Hex Bar Bit, Opposite Side 0.25 inch (6.35 mm), Groove 0.4 i...
Manufacturer:
エイト(eight)
Part Number:
0OY7TG4
Material Type:
Alloy Steel
Isin:
I4O2BXO7I5PI