DZ47LE-63 2P C63 Small Circuit Breaker Transparent Household Earth Leakage Circuit Breaker
Isin:
I1YNDJJACTSP
scroll to top arrow
DZ47LE-63 2P C63 Small Circuit Breaker Transparent Household Earth Leakage Ci...
Isin:
I1YNDJJACTSP
More Information
Item Type: Circuit Breaker
Material: Plastic
Model: DZ47LE - 63
Purpose: Power distribution and household leakage protection
The number of poles: 2P
Rated Voltage: 400V
Leakage Current: 0.03A
Cutting Capacity: 6 (kA)
Tripper Rated Current: 6~63A