Digital Voltmeter Ammeter, Set of 3, DC0-100V/10A, 0.1V/0.01A Resolution, High Precision Measurement, Reverse Connection Protection Function, LED Display, Simple Installation, Lead Wire Included
  • (Wide Range of Precision Measurements) Measurement Range: DC 0.0 V - 100 V / Power Supply Voltage: DC 4 - 30 V (Independent power supply is required) High resolution of 0.1V/0.01A, stable measurement. Equipped with overload protection for peace of mind
Manufacturer:
Drawheart
Part Number:
C28D8S1
Isin:
I3Y1QE0VPO8S
scroll to top arrow
Digital Voltmeter Ammeter, Set of 3, DC0-100V/10A, 0.1V/0.01A Resolution, Hig...
Manufacturer:
Drawheart
Part Number:
C28D8S1
Isin:
I3Y1QE0VPO8S