Canon SCK Spanner Head 230SCK14 230SCK14
  • Total Length: 1.8 inches (45 mm)
  • Double sided dimensions: 0.6 inches (14 mm)
  • Allowable torque: 23 Nm
  • Dimensions Head: 1.3 inches (32 mm)
  • Dimensions Thickness: 0.3 inches (7 mm)