Bosch Value Series 100 mm Polishing Disc #120 FD100A120V
  • Outer Diameter: 3.9 inches (100 mm)
  • Grit size: #120
  • Mounting Hole Diameter: 0.6 inch (15 mm)
  • Maximum RPM: 12,100 rpm
Size:
外径:100mmφ
Color:
Grit size: #120
Manufacturer:
ボッシュ(BOSCH)
Part Number:
SUYIJDS
Isin:
IF6QL59Z8BKT
scroll to top arrow
  • Maximum RPM: 12,100 rpm
Size:
外径:100mmφ
Color:
Manufacturer:
ボッシュ(BOSCH)
Part Number:
SUYIJDS
Isin:
IF6QL59Z8BKT