Barove LA24021804 Needle File Half Round 7.1 inches (180 mm) #4
  • Blade Length: 3.5 inches (90 mm)
  • Type: #4
  • Total Length: 7.1 inches (180 mm)
  • Handle diameter: 0.1 inches (3.5 mm)
  • Blade Width: 0.2 inches (5.9 mm)
  • Blade thickness: 0.1 inches (2.0 mm)
  • Shape: Semi-round
Manufacturer:
バローベ社
Part Number:
N6X8CNC
Isin:
IVD4HYKU2B2O
scroll to top arrow
  • Type: #4
  • Shape: Semi-round
Manufacturer:
バローベ社
Part Number:
N6X8CNC
Isin:
IVD4HYKU2B2O