Baomain Universal Rotary Changeover Switch with Master Switch Exterior Box 660V 63A 8 Terminals 3 Position 2 Phase SZW26-63/D202.2D
  • Pole Numbers : 3 Pole
  • Ui : 660V ; Ith : 63A
  • Positions : 3 Positions(1-0-2); 2 Phases
  • Size : 111 x 110 x 132 mm /4.3" x 4.3" x 5.2"(L*W*T)
  • Weight : 700g; Mount Hole Center Distance : 48m/1.9"
  • Package Includes: 1 x Cam switch ,1 x External Box,Screws
Color:
Grey
Manufacturer:
Baomain Electric
Part Number:
L9P9HLG
Material Type:
Plastic
Isin:
IVAM6DVDEFVH
scroll to top arrow
Baomain Universal Rotary Changeover Switch with Master Switch Exterior Box 66...
  • Pole Numbers : 3 Pole
  • Ui : 660V ; Ith : 63A
Color:
Grey
Manufacturer:
Baomain Electric
Part Number:
L9P9HLG
Material Type:
Plastic
Isin:
IVAM6DVDEFVH
  • Feature plastic external material, 3 positions , locking action type, 8 screw terminals, fit for 1.3cm panel thickness.