allgala 19 Inch 48CM Eiffel Tower Statue Decor Alloy Metal-Bronze (EF19-86195)
  • Free US shipping
  • Arrives
  • Dimension: 15" Height, Base measures 6 x 6".
  • High quality, and heavy looking made of Metal alloy
  • Adds a touch of Paris to home décor instantly
  • Package in white box with see thru window, perfect for gift giving
  • Ideal for party's conversation piece…Possiblities are endless
Size:
19"
Color:
Bronze
Manufacturer:
Allgala
Part Number:
BSZLHG5
Material Type:
Metal
Isin:
IPTHNAMRRSKH
  • Free US shipping
  • Arrives
scroll to top arrow
Size:
19"
Color:
Bronze
Manufacturer:
Allgala
Part Number:
BSZLHG5
Material Type:
Metal
Isin:
IPTHNAMRRSKH
Most complete selection of colors and sizes: range from 7” cake topper to 24” jumbo center piece. Detailed finishing and solid sturdy provide perfect combination of what you are looking for in Paris themed event or home decoration. New 19” size come between our popular 15” and jumbo 24”. This will fill the gap to serve our customer with particular needs of eye catching yet not so clumsy centerpiece.