ajile Panel Pop Display Plastic Clip Rivet Push Rivet for Polyethylene Thick White 30 mm Head Diameter 6 – 10 mm – 20 pieces – ACC210X20 FBA
  • Arrives
  • Quick installation, easy to mount, no tools, through-hole diameter a = 8 to 20 mm (see images)
  • The part can be removed with a tear-resistant teeth.
  • Thickness Height: from 6 to 10 mm | diameter: 30 mm | D = 8 mm (see image)
Manufacturer:
Ajile
Part Number:
BZMQV26
Isin:
IIYZENB3PGPF
  • Arrives
scroll to top arrow
ajile Panel Pop Display Plastic Clip Rivet Push Rivet for Polyethylene Thick ...