Advanced Drainage Systems X4-1250100 X4-1250100 250 PSI CTS Poly Pipe, 1" x 100', Blue
  • Flexible construction installs with ease in uneven terrain
  • Water service line
  • 250 psi maximum working pressure
Size:
1" x 100'
Color:
Blue
Manufacturer:
Advanced Drainage Systems
Part Number:
5MMRCFM
Material Type:
Polyethylene (PE)
Isin:
I07JD3S7TAZC
scroll to top arrow
Advanced Drainage Systems X4-1250100 X4-1250100 250 PSI CTS Poly Pipe, 1" x 1...
  • Water service line
Size:
1" x 100'
Color:
Blue
Manufacturer:
Advanced Drainage Systems
Part Number:
5MMRCFM
Material Type:
Polyethylene (PE)
Isin:
I07JD3S7TAZC