ABUS 64TI/40HB63 40 x 63mm Carded Titalium Padlock with Long Shackle
  • The ABU64TI4063C Long Shackled Titalium Padlock has the following specifications:
  • Size: 40mm.
  • Dimensions: 40 x 101 x 22mm.
  • Strong, lightweight and innovative
  • TITALIUM special aluminium alloy
  • Long shackle
  • Hardened steel shackle
  • NANO Protect shackle coating
Size:
40mm / Bügelhöhe 63mm
Color:
Single
Manufacturer:
Abus
Part Number:
7XB9WXU
Material Type:
Steel
Isin:
I9BMAC7BIPXR
scroll to top arrow
  • Size: 40mm.
  • Dimensions: 40 x 101 x 22mm.
  • Long shackle
  • Hardened steel shackle
  • NANO Protect shackle coating
Size:
40mm / Bügelhöhe 63mm