5mmプリワイヤ12ボルトLEDダイオードライト ホワイト レッド ブルー グリーン イエロー ワームホワイト CR150514E160
  • Pack of 25. 12 VDC 5 mm wired LED of in warm white – Length 7 in red and black wire.
  • Input Voltage 9 – 16 VDC.
  • Viewing angle: 20 degrees.
  • Extremely bright. Luminous Intensity 6000 – 8000mcd.
Color:
G:/Multi-colors
Manufacturer:
CO RODE
Part Number:
NAHYUBD
Isin:
IXTHNK3OMHAN
scroll to top arrow
  • Input Voltage 9 – 16 VDC.
  • Viewing angle: 20 degrees.
Color:
G:/Multi-colors
Manufacturer:
CO RODE
Part Number:
NAHYUBD
Isin:
IXTHNK3OMHAN
Features:
Product Size (mm): 5 mm.