東芝 ハロゲン電球 ネオハロビーム50φ 60W形広角 JDR110V40W/K5F
Arrives
- Manufacturer Model Number: JDR110V40W/K5F
- Size: Mirror diameter 2.0 x total length 2.3 inches (50 x 59
- Weight: 1.7 oz (49 g)
- Base: E11
- Rated Voltage: 110V
- Rated power consumption: 40W
- Beam opening: 35 degree
- Rated life: 3000h
- Weight: 1.7 oz (49 g)
- Base: E11
- Rated Voltage: 110V
- Rated power consumption: 40W
- Beam opening: 35 degree
- Rated life: 3000h
Halogen bulb with high performance dichroic mirror 50mm exterior