コーケン 3/8(9.5mm)SQ. インパクト6角ディープソケット 10mm 13300M-10
  • D 0.04 inches (15.8 mm)
  • D2 mm : 0.75 inch (19
  • L: 0.4 inches (10 mm)
  • L: 3.1 inches (80 mm)
  • Weight: 3.0 oz (94 g)
  • Compatible Ring Pins: C-Ring = 1301C/Pin, O-Ring = 1301A, B
Size:
10mm
Manufacturer:
山下工業研究所
Part Number:
2P98GNC
Isin:
IO4OZYAIZ01Y
scroll to top arrow
  • D 0.04 inches (15.8 mm)
  • D2 mm : 0.75 inch (19
  • L: 0.4 inches (10 mm)
  • L: 3.1 inches (80 mm)
  • Weight: 3.0 oz (94 g)
Size:
10mm
Manufacturer:
山下工業研究所
Part Number:
2P98GNC
Isin:
IO4OZYAIZ01Y
  • D 0.04 inches (15.8 mm)
  • D2 mm : 0.75 inch (19
  • L: 0.4 inches (10 mm)
  • L: 3.1 inches (80 mm)