パナソニック ハロゲンランプ ダイクロプレミア 110V 55W形 E11口金 中角 JDR110V55WKM5E11HX
  • Size: Mirror Diameter 2.0 inches (50 mm) x Length 2.4 inches
  • Weight: 1.8 oz (51 g)
Manufacturer:
パナソニック(Panasonic)
Part Number:
2J4MQCA
Isin:
INQLOSCIISCS
scroll to top arrow
  • Weight: 1.8 oz (51 g)
Manufacturer:
パナソニック(Panasonic)
Part Number:
2J4MQCA
Isin:
INQLOSCIISCS