ニチフ 絶縁キャップ 一袋100個入り TIC1.25RED
  • Total Length: 0.5 inches (13.0 mm)
  • Color: Red
  • Inner Dimensions: 0.1 inches (3.3 mm)
  • Rated Voltage: 600 V
  • Maximum Operating Temperature: 140°F (60°C)
  • Applicable terminals: 1.25 mm (squared)
  • General purpose JSIA standard product (Japan Distribution Board Industry Association standard)
Color:
red
Manufacturer:
ニチフ端子工業
Part Number:
3B3IS0M
Isin:
IBLDCHHJRNBI
scroll to top arrow
  • Color: Red
  • Rated Voltage: 600 V
Color:
red
Manufacturer:
ニチフ端子工業
Part Number:
3B3IS0M
Isin:
IBLDCHHJRNBI
  • Rated Voltage: 600 V