10-Pack Cabinet Hardware Handle Pull - Antique Bronze, 3" (76mm) Hole Centers, PW8803AQ76
  • High Quality Zinc Alloy Material, Perfect Addition to Any Kitchen, Bath or Furniture Piece
  • Hole Centers / Drilling: 3" (76mm);
  • Overall Length: 5" (128mm);
  • Projection: 3/4" (20mm), Width: 3/4" (18mm)
  • 10 Per Package with M4-0.7 x 22mm metric mounting screws
Size:
3 Inch Hole Centers
Color:
Antique Bronze
Manufacturer:
Jetland
Part Number:
VR9HH95
Material Type:
Metal
Isin:
IXYFZM3YDR7W
scroll to top arrow
10-Pack Cabinet Hardware Handle Pull - Antique Bronze, 3" (76mm) Hole Centers...
  • Overall Length: 5" (128mm);
Size:
3 Inch Hole Centers
Color:
Antique Bronze
Manufacturer:
Jetland
Part Number:
VR9HH95
Material Type:
Metal
Isin:
IXYFZM3YDR7W
  • Overall Length: 5" (128mm);